Nový kolega zastřešující masáže, Bc. Tomáš Mocik

Článek vypracoval/a: Mgr. Martin Vojtovič

S potěšením vám oznamujeme, že se náš tým rozrůstá o novou posilu! Bc. Tomáš Mocik je naším novým dvorním masérem. Ve svých masážích se snaží udělat maximum pro klienty, ať už se jedná o přípravu, regeneraci či rekonvalescenci po zranění.

V roce 2012 začal studovat tělesnou výchovu a sport na fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy. Při studiu ho zaujala oblast masáží ve sportu. Během studia začal pracovat ve fitness centrech, kde se setkával s amatérskými, ale i profesionálními sportovci. Své znalosti a dovednosti začal rozvíjet studiem masérské práce. Jako aktivní sportovec sám zjistil, že tato oblast přípravy a regenerace je pro tělo důležitá. V návaznosti si začal rozšiřovat vzdělání v rámci sportovní a klasické masáže, triggerpointy a spirální stabilizace.

K Tomášovi se můžete objednávat na klasické a sportovní masáže již NYNÍ, a to na termíny od 1.3., vždy na středu či čtvrtek v čase 16:00 – 20:00, prostřednictvím elektronického formuláře, telefonicky nebo online přes . Tešíme se na Vaši návštěvu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

0 awesome comments!