Reference Kinisi centrum fyzioterapie

Ramešová Kamila

Krásné prostředí, profesionální, přátelský a empatický přístup.

Aleš Večeřa

Oceňuji odborný komplexní přístup k vyšetření i milé jednání. Potěšilo mne i nové prostředí a dostatek parkovacích míst.

Ondřej Vahala

Super profesionální péče Mgr. Martina Vojtoviče

Lubomír Zámečník

Úžasné ruce a dovednost Mgr. Augustinové zcela nahradili hromadu prášků proti bolesti. Měsíc jsem trpěl jako zvíře v bolestech od páteře a ž prášků jsem byl už zcela otrávený. Po terapii suchou jehlou a odborně prováděné fyzioterapii již neberu žádné prášky. Jenom procvičuji doporučené cviky. Mockrát díky za Vaši pomoc.

Simona Horáková

Byla jsem spokojena a mile překvapena. Takhle přesně jsem si představovala jak by mělo vypadat vyšetření, kterého se mi u lékaře spadající pod pojišťovnu bohužel nedostalo. Původně jsem tam šla ze zvědavosti, akce na Slevomatu, ale po vstupním vyšetření jsem se rozhodla, že své problémy budu řešit zde. Sice si to budu muset zaplatit, ale pořád lepší si připlatit a vědět, že mi pomohou, než zadarmo se jen zbavit bolesti a nic neudělat s tím co ji způsobuje znovu a znovu. Za mě vřele doporučuji. Vyšetřující fyzioterapeutka Bc. Hricková byla skvělá, vše mi vysvětlila, ukázala...

Tomáš Vaněček, Praha

 Chodím do centra KINISI cca 3 měsíce a vždy jsem byl spokojený. Personál je velice příjemný, ochotný a skutečně rozumí zdraví. Hodiny probíhají v pohodové atmosféře, ale člověk si mákne. Prostředí je úplně nový a pěkný. Hodně sil a pevného zdraví :-).

Magdaléna Fišerová

 Jsem velmi spokojená, ráda se vracím. Špičková péče, vysoká odbornost, individuální přístup ke klientovi. Pan fyzioterapeut je velmi ochotný, vstřícný a trpělivý. Zkrátka kvalita v každém směru.

 

Veronika VInšová, Praha

 Vždy naprosto spokojená a po každé terapii vidím značné vysledky. Terapeutka Lenka Augustínová je naprosto skvělá...
Je perfektní fyzioterapeutka, která má profesionální, velice milý a ohleduplný přístup. Krásné prostředí. Jsem nadmíru spokojená.

Kateřina Bernardová, 57 let, Praha

 Fyzioterapeutka Lenka Augustinová je, díky své teoretické výbavě, praktickým umem a zkušenostmi, odborníkem zřejmě z jiné galaxie :)... mám letité problémy s páteří, ale dosud jsem nepotkala člověka/profesionála jako je ona! Je příkladem toho, když člověk dává do své profese VŠECHNO - včetně srdce a duše! Děkuji za její služby s pokorou a obrovským respektem...

Stanislav Klíma

 Příjemné prostředí, profesionální a osobní přístup. Určitě se domluvime a vratime.

Česká asociace squashe

 Mgr. Martin Vojtovič spolupracuje s Českou asociací squashe od roku 2015 jako hlavní fyzioterapeut mužské, ženské i juniorské reprezentace. Hlavní náplní spolupráce je doprovod a odborný zdravotní dohled na mezinárodních reprezentačních akcích a turnajích. V rámci reprezentačních soustředění byl Mgr. Vojtovičem navržen a vytvořen preventivní cvičební program podle kterého se členové širších výběrů jednotlivých reprezentačních týmů v průbehu celé sezóny připravují.

Technology Florbal Mladá Boleslav

Mgr. Martin Vojtovič z Kinisi centra fyzioterapie působí v Technology Florbal Mladá Boleslav od roku 2015 jako hlavní fyzioterapeut mužského A-týmu. Hlavní náplní jeho práce je doprovod a odborný zdravotní dohled na mezinárodních akcích, turnajích a důležitých ligových a pohárových zápasech. Dále se Mgr. Vojtovič podílí na zdravotně-kondiční přípravě hráčů v průběhu celé sezóny.
Od probíhající sezóny 2016/2017 plánujeme hlubší rozšíření spolupráce fyzioterapeutických služeb s centrem fyzioterapie Kinisi.

ACEMA Sparta Praha Florbal

 S fyzioterapeutkou Bc. Michaelou Hrickovou spolupracujeme, jako klub Acema Sparta Praha Florbal, již 5. sezónu. Kromě práce s A-týmem mužů má zkušenosti i s mladšími kategoriemi a to v rámci klubových fyziokonzultací, kde neřeší pouze akutní úrazy, ale i preventivní programy pro zmenšení rizik úrazů, vadné držení těla, jednostrannou zátěž a odstranění chybných pohybových stereotypů.
S prací fyzioterapeutky jsme po celou dobu spolupráce velice spokojeni.