Reference Kinisi centrum fyzioterapie

Veronika Ditrych, Praha

Moc oceňuji holistický přístup k terapii vč. takových drobností, jako ujištění, že jsou zataženy okenní žaluzie, vytvoření klidného přítmí, rozsvícení svíčky, neustálá komunikace o tom, co bude terapeutka dělat. To jsem ještě nikde nezažila a je to skvělé.

Michaela Bičišťová, Praha

Doporučuji každému, všichni byli moc milí, vstupní vyšetření mi moc pomohlo a už se těším na další. Jde vidět, že všichni dělají svoji práci srdcem.

Kateřina Šauerová, Praha

Nemám nic, co byste měli zlepšit! Jen bych chtěla moc poděkovat za péči a pomoc nejen při akutních problémech, ale za řešení celkových dlouhodobých a často i skrytých problémů a obtíží!

Tomáš Hes, Havířov

Opět skvělý servis při aplikaci laseru ze strany fyzioterapeutky. Včetně kontroly v průběhu i po aplikaci. Mohu jen doporučit.

Veronika Sirkovská, Praha

Pán Háza je perfektný fyzioterapeut, najlepší, ktorého som kedy mala. Všetkým ho odporúčam!

Anna Herda Wallo, Praha

Chtěla bych jenom zmínit, že Mgr. Lenka Játiová je výjimečně pozorná, jemná a laskavá. Jsem moc ráda, že jsem na ní narazila a děkuji!

Kamila Macháčová, Kosořice

Vše bylo ve skvělé atmosféře a porozumění. A hlavně profesionální přístup.

Pavla Tikovská, Praha

Paní Hubáčková je velmi příjemná a velký profík! Moc diky! Byla jsem moc spokojená!

Simona Záveská, Klecany

Paní Kristýna Souhradová je úžasně empatický a pečlivý člověk. Jsem moc ráda, že jsem šla k Vám na fyzioterapii a nezkoušela si sama doma "vyřešit" problém s bolestí beder. Budu Vás všude doporučovat. S. Zaveska

Sandra Goluchová, Praha

Znovu jsem byla maximálně spokojená. Termín jsem dostala do 5 hodin, s čímž jsem se nesetkala ještě nikde. Pan Michal Šaroch je opravdu profesionál a velmi mi pomohl s bolestí kotníku. Zjistil příčinu, pomohl a doporučil cviky. Maximálně doporučuji a velmi ráda se vracím.

Jana Libnarová, Přezletice

Byla jsem u paní Farské zatím dvakrát a jsem maximálně spokojená. Nemám nic, co bych mohla vytknout. Skvelá komunikace, komplexní a citlivý přístup!

Petra Cihelková, Praha

Paní Mgr. Hubáčková je perfektní, už se těším na další návštěvu!

Šárka Hrušková, Nové Jirny

Nemám! Chci moc poděkovat Jane Hubáčkové. Jsem jí moc vděčná! Dala mě po porodu císařem neuvěřitelně dohromady. Díky ní po čtyřech měsících od císaře nemám žádné bolesti, disbalance, cítím se skvěle a můžu chodit 4 krát týdně do fitka. A její přátelský a profesionální přístup - smekám :) vždy mi všechno vysvětlí, popíše, všechny dotazy zodpoví. Takto by to mělo vypadat! :) Děkuju.

Jana Štantejská, Praha

Jsem velmi spokojená, Lenka Játiová, je profesionální, velmi lidská, a moc příjemná. Děkuji a těším se na každou návštěvu u vás!

Kateřina Stiborová, Praha

Vše super, profesionální přístup fyzioterapeuta, vynikající péče, doporučené cviky jsou efektivní a pravidelně přizpůsobované svou náročností mému pokroku. A v neposlední řade máte moc milou paní recepční!

Nikol Vašutová, Praha

Dobrý den, podnět ke zlepšení Vašich služeb nemám. Ráda bych ale touto cestou vyzdvihla práci a profesionální, avšak lidský přístup slečny Lucie Pochmanové, který přispěl značnou mírou k mému rozhodnutí zařadit fyzioterapii do mé bežné "měsíční rutiny". Nejvíce oceňuji okamžité a efektivní řešení mého zdravotního problému s viditelnou snahou mi pomoci, při kterém mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a případně i předvedeno.

Jana Benešová, Jindřichův Hradec

Není co zlepšovat, maximálně přívětivější ceny, či spolupráci s pojišťovnou. Byla jsem dnes na fyziopohotovosti u skvělé Mgr. Terezy Živcové. Slečna byla velmi milá, přátelská, profesionální, skromná a její vědomosti společně s rukama a umem mi zachránili (nejen) dnešní den. Hned jsem se k ní objednala na velké vstupní vyšetření a poté mám v plánu chodit pravidelně. Byla to bezkonkurenčně nejlepší fyzioterapie, na které jsem kdy byla. A to jsem byla na hodně fyzioklinikách a nikdy žádná nebyla špatná, ale tato měla ještě něco navíc. Slečna Tereza mi sedla jako chápající a empatický člověk i jako skvělý odborník a tato kombinace je pro mě naprosto úžasná. Ac je to pro mě finančně náročné a mám možnosti chodit na fyzio hrazené pojišťovnou, volím tuto variantu a věřím, že je to správná volba. Děkuji, těším se na příště:-) Jana B.

Ivana Maňasová, Praha

Paní fyzioterapeutka Rejzková je poklad. Připadám si jako nejvíce opečovávaná žena při každé návštěvě. Zároveň si pamatuje věci z mého soukromí z minula, což navozuje hezké osobní pouto, úžasně vše vysvětluje a v její práci mám obrovskou důvěru. Dnes dokonce musela dělat úkony, které nebyly úplně příjemné asi ani jedné z nás (masáž u kostrče), ale vše profesionálně a s úsměvem zvládnuto. Děkuju za ní, děkuju za vás. Ivana Manas

Česká asociace squashe

 Mgr. Martin Vojtovič spolupracuje s Českou asociací squashe od roku 2015 jako hlavní fyzioterapeut mužské, ženské i juniorské reprezentace. Hlavní náplní spolupráce je doprovod a odborný zdravotní dohled na mezinárodních reprezentačních akcích a turnajích. V rámci reprezentačních soustředění byl Mgr. Vojtovičem navržen a vytvořen preventivní cvičební program podle kterého se členové širších výběrů jednotlivých reprezentačních týmů v průbehu celé sezóny připravují.

Technology Florbal Mladá Boleslav

Mgr. Martin Vojtovič z Kinisi centra fyzioterapie působí v Technology Florbal Mladá Boleslav od roku 2015 jako hlavní fyzioterapeut mužského A-týmu. Hlavní náplní jeho práce je doprovod a odborný zdravotní dohled na mezinárodních akcích, turnajích a důležitých ligových a pohárových zápasech. Dále se Mgr. Vojtovič podílí na zdravotně-kondiční přípravě hráčů v průběhu celé sezóny.
Od probíhající sezóny 2016/2017 plánujeme hlubší rozšíření spolupráce fyzioterapeutických služeb s centrem fyzioterapie Kinisi.

ACEMA Sparta Praha Florbal

 S fyzioterapeutkou Bc. Michaelou Hrickovou spolupracujeme, jako klub Acema Sparta Praha Florbal, již 5. sezónu. Kromě práce s A-týmem mužů má zkušenosti i s mladšími kategoriemi a to v rámci klubových fyziokonzultací, kde neřeší pouze akutní úrazy, ale i preventivní programy pro zmenšení rizik úrazů, vadné držení těla, jednostrannou zátěž a odstranění chybných pohybových stereotypů.
S prací fyzioterapeutky jsme po celou dobu spolupráce velice spokojeni.