Domácí fyzioplán

Vytvořili jsme pro vás podrobně popsané sestavy cviků, které si můžete kdykoliv a zcela sami zacvičit v pohodlí vašeho domova. V aplikaci naleznete 14 cvičebních sestav (jedna sestava obsahuje 10 cviků), které se střídají každý druhý den. Nemusíte se tedy o nic starat, aplikace vše naplánuje za vás. Aplikace je určena primárně pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS (telefon, tablet). Proto aplikaci nedoporučujeme stahovat do počítače.

Komplexní program cvičení na doma

Nejedná se o silový workout, ale komplexní, funkční cvičení zaměřené na uvolnění, protažení a aktivaci celého těla ve fyziologických pohybových vzorech. Můžete ho kombinovat s vaším oblíbeným workoutem nebo jiným tréninkovým plánem. V aplikaci naleznete i videa s ukázkou správné aktivace břišních svalů a dýchání.

Jak to funguje?

Stáhnete si jednoduchou aplikaci a po přihlášení se vám zobrazí cvičební plán. Aplikace je určena primárně pro mobilní zařízení s operačními systémy Android a iOS (telefon, tablet). Proto aplikaci nedoporučujeme stahovat do počítače. Konzultovat jednotlivé cviky s námi můžete přímo přes aplikaci.

V čem je aplikace výjimečná?

  Unikátní zdravotní plán

  Komplexní a funkčí procvičení celého těla

  Podrobná ukázka správného zapojení břišních svalů

  Změna pohybových návyků

  Úprava dýchání

  Prevence bolesti zad

  Uvolnění napětí přetížených svalů

  Rozhýbání ztuhlých kloubů

Pro koho je program určen

  Všechny, kdo se chtějí naučit správně cvičit

  Lidé se sedavým zaměstnáním

  Pro všechny vrcholové i rekreační sportovce

  Ženy po porodu (po předchozí konzultaci)

Unikátní čtyřtýdenní zdravotní program pro domácí cvičení sestavený fyzioterapeuty obsahující 14 hotových cvičebních sestav (jedna sestava obsahuje 10 cviků), které se střídají každý druhý den. Přes 70 podrobně popsaných cviků sloužících ke komplexnímu a funkčnímu procvičení celého těla.

Po skončení měsíčního programu lze program prodloužit o další měsíc
se slevou 50 %
(500 Kč).

Detail programu Mám dotaz Dárkový poukaz

Trvání licence: 1 měsíc
Cena: 1 000 Kč