Dvouměsíční Domácí fyzioplán & Fyzioknihovna

Kombinace Domácího fyzioplánu 1 a 2 (dvouměsíční program) a dvouměsíční licence Fyzioknihovny

Domácí fyzioplán - unikátní čtyřtýdenní zdravotní program pro domácí cvičení sestavený fyzioterapeuty obsahující 14 hotových cvičebních sestav (jedna sestava obsahuje 10 cviků), které se střídají každý druhý den. Přes 70 podrobně popsaných cviků sloužících ke komplexnímu a funkčnímu procvičení celého těla.

Domácí fyzioplán 2 - unikátní online program zdravotního cvičení na doma, který plynule navazuje na Domácí fyzioplán, dá se však cvičit i bez předchozí zkušenosti s ním. Obsahuje 14 kompletně nových cvičebních sestav (jedna sestava obsahuje 13-18 cviků), které se střídají každý druhý den. Přes 180 podrobně popsaných cviků sloužících ke komplexnímu a funkčnímu procvičení celého těla. Domácí fyzioplán 2 oproti jeho první edici obsahuje řadu nových cviků a jejich uspořádání do nových přehledných kategorií, které naleznete ve složce Sdílené.

Fyzioknihovna - databáze zdravotních funkčních cviků schválených fyzioterapeuty, přehledně zařazených do kategorií v aplikaci ve vašem telefonu s možností vytváření vlastních cvičebních sestav.

Všechny sestavy a celá databáze cviků Fyzioknihovny jsou zpřístupněné po dobu dvou měsíců, poté si program můžete prodloužit o další 2 měsíce za 1600 CZK ve Vašem Uživatelském profilu.

Mám dotaz Dárkový poukaz

Trvání licence: 2 měsíce
Cena: 2 500 Kč