Náš tým se opět rozrůstá

Článek vypracoval/a: Mgr. Lenka Vojtovič (Augustínová)

Rádi bychom Vám představili naše nové posily v Kinisi. Náš tým se rozrůstá o dvě nové fyzioterapeutky Mgr. Zuzanu Golembiovskou a Mgr. Terezu Živcovou.

Mgr. Zuzana Golembiovská

Zuzka začala studovat v roce 2014 na Lékařské fakultě Ostravské univerzity. V rámci studia získala praxi v mnohých nemocničních i ambulantních zařízeních. Po ukončení magisterského studia se věnovala převážně ortopedickým a traumatologickým ambulantním pacientům. Od roku 2018 začala pracovat se studenty Sportovního gymnázia Dany a Emila Zátopkových v Ostravě, kde měla v péči nejčastěji atlety, gymnasty a plavce.

Kromě sportovců pracuje s dětmi od 12 let a dospělými, u kterých se zaměřuje na prevenci a terapii chronických bolestí způsobených sedavým způsobem života a poúrazové stavy.

Ve své praxi upřednostňuje aktivní terapeutický přístup před pasivními metodami a dává důraz na kvalitní edukaci klientů. Využívá prvky vývojové kineziologie, metodu Ludmily Mojžíšové, měkké a mobilizační techniky a kineziotaping.

Mgr. Tereza Živcová

Terka vystudovala bakalářský obor fyzioterapie na 1. lékařské fakultě Karlovy Univerzity, kde mimo klinických praxí absolvovala i zahraniční stáž v Itálii. Poté její cesta vedla na 7 měsíců do Kanady, kde působila jako masážní terapeut a spolupracovala i s národním týmem amerických biatlonistů. Po návratu do ČR vystudovala magisterský obor fyzioterapie na FTVS, který dokončila v roce 2020. Během studia získávala zkušenosti v ambulantním, nemocničním a lázeňském provozu a od roku 2017 je fyzioterapeutkou prvoligového basketbalového týmu BK Slavoj Litoměřice. Ve své terapii se zaměřuje na individuální a komplexní přístup k pacientovi. Využívá prvky vývojové kineziologie, metodiku Ludmily Mojžíšové, kineziotaping, měkké a mobilizační techniky a fyzikální terapii.

Na fyzioterapii se k Zuzce i Terce můžete objednat prostřednictvím elektronického formuláře, telefonicky nebo online přes .

Recepční Pavla Kratochvílová a Zuzana Molzká

Od srpna vás na naši recepci obsloužíme již v rámci celé ordinační doby. Potkat se můžete s našimi milými recepčními Pavlou a Zuzkou, které vám rády se vším poradí.

Pavla

Zuzka

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

0 awesome comments!