Fyzioterapie dospělých, Fyzioterapie pro ženy, Fyzioterapie žen s endometriózou, Fyzioterapie těhotných, Fyzioterapie po porodu, Fyzioterapie po laparoskopických operacích

Hlavní metody: metoda per rectum, prvky metody Ludmily Mojžíšové, prvky vývojové kineziologie, prvky jógy, měkké a mobilizační techniky, viscerální manipulace, kineziotaping

Fyzioterapeutka Andrea vystudovala bakalářsky obor fyzioterapie v Brně na Lékařské fakultě a pokračovala v magisterském programu na Fakultě tělesné kultury v Olomouci. Již během studia získala pracovní zkušenosti jak v nemocniční, tak v ambulantní praxi. Na předchozím pracovišti měla možnost seznámit se s inovativními přístupy především v léčbě chronických algických/bolestivých stavů.

Věnuje se dospělým klientům s nejrůznějšími pohybovými obtížemi. Primárne se zaměřuje na komplexní fyzioterapii žen s cílem optimalizovat jejich vnímání těla a pohyb.

V terapii využívá techniky viscerální manipulace, prvky vývojové kineziologie, jógy a prvky metody Ludmily Mojžíšové. Ve své praxi dbá na citlivý přístup ke klientovi a respektující komunikaci jako nezbytnou součást terapeutického procesu. V rámci celostní péče o klienta využívá poznatky z oblasti osteopatie, aplikované kineziologie a tradiční čínské medicíny.

Získané certifikáty

2019
Kurz tejpování TEJPOVÁNÍ.CZ, Brno
Intenzivní CESTA s Brandon Bays The Journey, Praha
Dotek, který si hraje, léčí Prožij pohyb, Brno
2020
4 týdenní program MOBILITA Fit & Tasty, s.r.o., Brno
2021
Jógové pozice z pohledu fyzioterapeuta. Punk jóga, Brno
2022
Viscerální manipulace 1, 2, 3, 4 - brušná a panvová dutina. Bc. Alena Zapletalová, Praha (2022, 2023)
2023
Komplexní fyzioterapie žen s endometriózou. MAAT centrum, Praha
Viscerovertebrální vztahy a jejich využití v klinické praxi. PhDr. Bitnar, PhD., Praha
Celostní přístup v terapii pánevního dna. PhDr. Prokešová, PhD., Praha
0 awesome comments!