Fyzioterapie dětí od 5 let, Fyzioterapie dospělých, Fyzioterapie pro ženy, Fyzioterapie těhotných, Fyzioterapie po porodu

Hlavní metody: metoda Ludmily Mojžíšové, měkké a mobilizační techniky, kineziotaping, senzomotorický trénink

Fyzioterapeutka Andrea bakalářské studium absolvovala na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. Po promoci v roce 2019 nastoupila do jedné z pražských ambulantních klinik, kde působila až do roku 2021. Zde se setkala s různorodými diagnózami a měla možnost pracovat jak s dospělými, tak dětskými pacienty. V roce 2020 nastoupila na navazující magisterské studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.

Na fyzioterapii ji baví a zároveň fascinuje její pestrost a hledání pravé příčiny problému, jelikož každý člověk je originál, a i proto ji zajímá propojení mysli a těla. Baví ji práce s dětmi, která je často nekonvenční, a neméně tak práce s dospělými s různými diagnózami. Základem je však vzájemná aktivní spolupráce terapeuta a klienta.

Ve své terapii využívá koncepty vývojové kineziologie, metodu Ludmily Mojžíšové, měkké a mobilizační techniky, senzomotoriku a kineziotaping.

Získané certifikáty

2019
Informační kurz Spiraldynamik Trup v pohybu
2020
Mobilizace žeber metodou Ludmily Mojžíšové
2021
Ošetření pánevního dna metodou Ludmily Mojžíšové
Mobilizace Lp a SI kloubů dle Mojžíšové
2022
Seznámení se sonografii hybného systému
DNS A
0 awesome comments!