Mějte své zdraví v kapse s novou aplikací Kini

S velkou radostí vám představujeme Kini - unikátní cvičební aplikaci z naší dílny, která je tu pro všechny milovníky pohybu, ale také pro ty, kteří se chtějí dostat do formy.

Udržujte své tělo pravidelně v kondici

Ať už patříte mezi amatérské, či profesionální sportovce, celý den pracujete za počítačem nebo se staráte o nově narozené miminko, tato aplikace je právě pro vás.

S naším týmem profesionálů jsme pracovali 2 roky na aplikaci, která se přizpůsobí přesně tomu, co zrovna potřebujete. Díky unikátnímu organickému generování cvičebních sestav budete mít vždy z každého tréninku zcela nový zážitek.

KINI - Personalizované a funkční cvičení od fyzioterapeutů.

První program KINI FYZIO je specifický zejména svou skladbou z více než 230 cviků se zdravotním přesahem, které respektují principy fyziologického pohybu a cvičení. Cviky jsou funkční a současně vytvořené tak, aby napodobovaly pohyby, které vykonáváme při běžných každodenních nebo sportovních aktivitách. Z vlastních zkušeností víme, že člověk se nejlépe učí ze svých vlastních chyb. Proto je součástí každého cviku i ukázka jeho nesprávného provedení, abyste cvičili správně a předešli chybným pohybovým návykům.

Cvičební plán, který si zamilujete

Máte deset volných minut mezi schůzkami, nebo jste si pro sebe našli hned celou hodinu?
V aplikaci Kini si jednoduše vyberete dobu cvičení, která vyhovuje vašemu rozpoložení.

Vzápětí přijde volba obtížnosti – dejte si do těla, ať se vám dobře spí, nebo si vyčistěte hlavu volnějším tempem.

To jsou jediné dvě věci, nad kterými se musíte zamýšlet. Zbytek už za vás vymyslí samotná aplikace, která podle vašich preferencí organicky vygeneruje cvičební sestavu z více 230 možných specializovaných cviků.

Žádný trénink tak nebude stejný! Pokud nechcete. Oblíbené cvičební sestavy si můžete uložit, ty ostatní, stejně jako délku a obtížnost, před každým cvičením změnit.

Cvičení bez pochyb a s jistotou

„Nedělám něco špatně?“ To je jedna z častých otázek, které nám podkopávají nohy v cestě za lepším já. My o vás pochybnosti nemáme. Abyste je neměli ani vy, vložili jsme ke každému cviku dvě videoukázky – správné provedení a chybné provedení. Se 100% jistotou si tak můžete v klidu zacvičit a opravdu si při tom vyčistit hlavu.

Vše na jednom místě, aby vás nic nerozptylovalo

Pokud si videoukázky ihned nezapamatujete, nic se neděje. Každým cvikem vás provede hlasový asistent s hudebním podkresem, který si přímo v aplikaci Kini zvolíte. Mysleli jsme i na takovou maličkost, jako je zaznamenávání pokroku – každý trénink se se všemi údaji automaticky uloží do kalendáře v aplikaci.

Získejte aplikaci s výhodnou nabídkou

Aplikaci Kini najdete nyní v App Store pro iOS nebo Google Play pro Android. Na první týden od 9. 7. 2024 do 17. 7. 2024 (do 16:00 hod.) tu navíc máme téměř 30% slevu s kódy: „kinimesic“ na měsíční předplatné a „kinirok“ na roční předplatné. Tak si pospěšte, než se virtuální tělocvična naplní!

Program FYZIO není rozhodně poslední. Bereme ho jako odrazový můstek pro další programy, určené např. těhotným ženám nebo ženám po porodu, akčním lidem, kteří si chtějí dát pořádně do těla, dětem a mnoha dalším. S aplikací máme velké plány. Chtěli bychom ji totiž rozšířit nejen pro český a slovenský trh, ale postupně i do celého světa.

Věříme, že se aplikace KINI stane přirozenou součástí Vašeho každodenního života a bude Vás doprovázet během jakýchkoliv životních situací.

Děkujeme, že jste s námi!

Více informací najdete na kini.cz

0 awesome comments!