Fyzioterapie kojenců a malých dětí nově i v Butovicích

Článek vypracoval/a: Mgr. Tereza Živcová

V Nových Butovicích nově nabízíme služby pro kojence a malé, ale i velké děti. Vaším ratolestem, ale i větším dětem se bude s láskou věnovat Mgr. Veronika Studničná, která se snaží fyzioterapii dětí vést tak, aby vaše děti bavila. Verča vystudovala bakalářský obor na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Po úspěšném absolvování pokračovala ve studiu navazujícího magisterského oboru na SZU v Bratislavě.

Ve své praxi využívá zejména prvky vývojové kineziologie a senzomotoriky, ACT, Bobath koncept, Vojtovu reflexní lokomoci, měkké a mobilizační techniky, kinesiotaping a prvky viscerální manipulace. Jejím mottem je: „To, co se naučíme jako děti, si s sebou neseme po celý život.

Veronika se dále u dětí věnuje vyšetřováním chodidel za pomocí podoskopu a v případě potřeby dokáže vyrobit individuální dynamické stélky do botiček.

Fyzioterapie hrou.

Individuální přístup při vytváření stélek.

Využití prolézaček v rámci fyzioterapie pro podporu psychomotorického vývoje u dětí.

V případě potřeby se lze k Veronice objednat prostřednictvím elektronického formuláře, online přes rezervační systém nebo telefonicky na čísle pro N. Butovice: +420 724 300 254. Dále můžete použít e-mailovou adresu: recepce@kinisi.cz.

Veronika se neustále vzdělává a absolvuje různé kurzy. Pokud Vás zajímá, jakými kurzy Veronika prošla a které ji čekají, můžete navštívit tento odkaz.

0 awesome comments!