Nové posily v našem týmu

Článek vypracoval/a: Mgr. Tereza Živcová

Náš tým Kinisi se rozrůstá o dvě nové fyzioterapeutky, Mgr. Márii Magdalénu Jindrovou a Mgr. Elišku Levovou, které s radostí vítáme. Obě jsou úspěšnými absolventkami magisterského studijního programu a každá z nich disponuje různými metodami a technikami.

Mgr. Mária Magdaléna Jindrová

Mária Magdaléna se zaměřuje především na dětskou fyzioterapii, ve které využívá Vojtovu reflexní lokomoci, správný handling, metodiky pro ovlivnění skolióz či vyšetření na podoskopu. Skrze děti se však dostala ve své praxi i ke gynekologické fyzioterapii, která pomáhá ženám nejen při těhotenství, po porodu ale i při běžném denním fungování. Více informací se můžete dočíst zde: Mgr. Mária Magdaléna Jidrová.

Mgr. Eliška Levová

Eliška se zajímá a specializuje na akutní a chronickou problematiku pohybového aparátu. Pracuje s klientelou dospělých lidí a ráda se věnuje sportovní fyzioterapii, která obnáší také své specifika. Pokud Vás zajímá více informací, doporučujeme se podívat zde: Mgr. Eliška Levová.

Na fyzioterapii k Márii nebo Elišce se můžete objednat prostřednictvím elektronického formuláře, telefonicky nebo online přes rezervační systém. Máriu lze navštívit na pobočce v Horních Počernicích, zatímco Elišku najdete na nové pobočce v Nových Butovicích.

0 awesome comments!