Sportovní masáž

Sportovní masáž

Sportovní masáže dokáží účinně pomáhat svalům nejen po fyzickém výkonu, ale i těsně před ním. Rychlejší masáž vyššího tlaku a intenzity svaly zahřívá a připravuje tak tělo na sportovní výkon, nebo pomáhá odplavit metabolity ze svalstva a přispívá k rychlejší regeneraci svalstva. Léčebná sportovní masáž urychluje doléčování některých onemocnění, a zvláště zranění sportovce. Zkracuje dobu zotavení mezi jednotlivými tréninkovými jednotkami a napomáhá k dosažení maximálního možného výkonu.

Masáže

Pomáhá k uvolnění především ztuhlých svalů a kloubů. Během masáže dochází k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ztuhlosti a případné bolesti. V Kinisi provádíme klasickou masáž celého těla, zad i šíje, sportovní masáž a manuální lymfatickou masáž.

Klasická masáž

Klasická masáž

Pomáhá k uvolnění především ztuhlých svalů a kloubů. Během masáže dochází k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ztuhlosti a případné bolesti. V Kinisi provádíme klasickou masáž celého těla, zad i šíje. Spočívá v podpoře návratu žilní krve a mízy z periferie do oběhového centra. Při masáži dochází také k reflexnímu účinku ve vzdálenějších částech těla. Indikacemi k masáži kromě bolesti a ztuhlosti svalů mohou být bolesti hlavy, migrény, únava a stres.