Fyzioterapie pro ženy, Fyzioterapie dospělých, Funkční fyziotrénink, Fyzioterapie těhotných, Fyzioterapie po porodu, Fyzioterapie v anglickém jazyce

Hlavní metody: DNS, metoda per rectum, metoda Ludmily Mojžíšové, prvky jógy, měkké a mobilizační techniky, kineziotaping

Fyzioterapeutka Lenka je absolventkou bakalářského oboru fyzioterapie na Lékařské fakultě v Brně a navazujícího magisterského oboru fyzioterapie na fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, který dokončila v roce 2021. Během studia absolvovala řadu praxí na různých pracovištích, včetně půlročního studijního pobytu ve Finsku.

Díky zkušenostem v ambulantních a nemocničních provozech se setkala s terapií dospělých i dětských pacientů s různými diagnózami. Je zastáncem aktivní terapie s důrazem na spolupráci ze strany pacientů. Ve své praxi klade důraz na diagnostiku a terapii funkčních poruch pohybového systému. Snaží se, aby byl pohled na pacienta vždy celostní a individuální.

V rámci terapie využívá metodu Ludmily Mojžíšové, prvky vývojové kineziologie, měkké a mobilizační techniky, prvky jógy, senzomotoriku a kineziotaping.

Získané certifikáty

2019
Komplexní ošetření krční páteře
2020
Rehabilitační léčba některých druhů ženské funkční sterility metodou Ludmily Mojžíšové
2021
Mobilizace v kontextu svalových řetězců
Fascial Manipulation ® Stecco Level 1
Vhled do fyzioterapie těhotných žen v souladu s Fyzioterapií funkce
Dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře
Prevence nepostupujícího porodu pohledem porodníka a fyzioterapeutky
2022
Fyzioterapeutické přístupy u pacientek s endometriózou
Seznámení se sonografií hybného systému
Kurz terapie v těhotenství a po porodu
Celostní přístup v terapii pánevního dna
0 awesome comments!