Důležité

Hledáme fyzioterapeuta/ku do pražské soukromé kliniky

Hledáme posily!

Vážení klienti, kolegové, přátelé a sportovní nadšenci, jak jistě víte, sháníme k nám další šikovné fyzioterapeuty, abychom mohli poskytovat naše služby všem a ideálně bez jakéhokoliv čekání, jelikož víme, že obtíže pohybového systému je třeba řešit co nejdříve.

Číst více..
Oznámení o změně rezervačního systému

V rámci zkvalitnění našich služeb od 27.7.2018 přecházíme na rezervační online objednávkový systém Reservanto. Objednat se můžete jednoduchým kliknutím na odkaz v článcích nebo využitím položky Objednávka v hlavním menu našich webových stránek. V rámci rezervace nám nyní můžete napsat i krátkou poznámku pro terapeuta. Objednávat se stále můžete i přes náš elektronického formuláře nebo telefonicky.

Číst více..
Přijmeme fyzioterapeuta s nástupem od 1. 9. 2018

Rádi bychom v Kinisi centru fyzioterapie nabídli práci fyzioterapeuta/tky. Jedná se o soukromé moderní centrum v Praze se zaměřením na ambulantní péči, ale i na specializovanou práci s vrcholovými sportovci (squash, florbal, hokej, florbal, bojové sporty, tenis, vodní slalom atd.).

Číst více..
Těhotenská masáž

V Kinisi se nově můžete objednat na zdravotní těhotenskou masáž k naší masérce Mgr. Tereze Bartuškové, DiS. Masáž těhotných je velice příjemná technika, využívající spíše vytírací a roztírací hmaty působící uvolňujícím a relaxačním dojmem.

Číst více..